The Witcher dizisinin fragmanı karşınızda!

Benim en çok sevdiğim her oynadığımda heyecanla oynadığım Witcher’ın sonunda dizisi yapılıyor bu aslında harika bir şey ama kitaba göre gidebilirler miydi diye düşünmüştüm. Fragmandan sonra anladım ki bu adamlar işi biliyor işi kitabına uygun yapıyor. Aktörler kimilerine göre olmamış olabilir ama bana göre mükemmel bir fragman çıkmış ortaya. Benzemez, yapamaz, edemez dediğiniz kişiler emin olun bu işin üstesinden gelir. Lütfen görmek istediğiniz kişileri bir kenara koyun ve farklı kişiler görmeye çalışın.

Witcher’ı hepiniz oyunlarından biliyor olabilir kitaplarını bilmiyor olabilirsiniz ama Witcher kitaptan uyarlanan bir oyun. Witcher Andrzej Sapkowski tarafından 1995 yılında yayınlanmış bir romandır ve Türkçe baskısı 2018 yılında çıkmış olup birçok farklı dile de çevrilmiştir.

Dizinin kadrosunda Freya Allan, Anya Chalotra, Jodhi May, Mimi Ndiweni, Therica Wilson-Read, Millie Brady ve Adam Levy gibi isimler oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Andrzej Sapkowski’nin sekiz romandan oluşan serisinin bazı bölümlerinden kesitler fragmanda yer alıyor. İki dakika uzunluğundaki fragmanda dövüş sahnelerinin oldukça kısa kesilmesi dikkat çekiyor.

Dizimiz 2020 yılında yayınlanacak ve bence bomba gibi geliyor. Fazla konuşmadan sizleri fragman ile baş başa bırakayım.


Günlük 1 İpucu

Yüzde hesaplatırken kullanmanız gereken formül şudur; MEVCUT DEĞER / TOPLAM DEĞER * 100