Hakkımda

Aşağıdaki bilgilerin doğruluğunu size garanti ederim:

Merhabalar ben Berkehan, 21 yaşındayım yengeç burcuyum spor yapan, kitap ve şiir okuyan biriyim. Genellikle günüm müzik dinlemekle ve bilgisayar başında geçer. Araştırma yapmayı severim bilgiye aç bir insanım. Uykuyu sevmeyen biri olduğumdan 7/24 bilgisayar başındayım ve gece geç saatlerde sıkıldığım zamanlar sabaha kadar bir kaç tane film izler ve bitince de işlerimi yapmaya devam ederim.
Bu vakte kadar yaptığım tüm çalışmalarımı sakladım, hala da saklıyorum. İletişim kurup göz atmak isterseniz, hoş vakit geçireceğinize garanti veriyorum.

…ya da bunun gibi bir şeyler:

İpe sapa gelmez çılgın bir playboyum desem de inanma. 24 saat odasına kapanmış, bilgisayar başında çürümeye mahkum edilmiş, asosyal ezik bir tipim desem de buna da inanma lütfen.
Gayet temiz, işini seven, elit insanlarla çalışan derken buda escort reklamlarına benzedi.
Bir saniye.. Doğduğumdan beri web işleriyle aslında bilgisayar işleriyle ilgilenen araştırmacı birisiyim. İşte tam olarak beni anlatan cümle budur..
Benden bilgi alabilir, script kodlattırabilir, şarkı söyletebilir ve yazılım yaptırabilirsiniz. Yeter ki saygılı olun…

 


Günlük 1 İpucu

Chrome da sekmeler arası kolay geçebilmek için CTRL + SAYI değerine basarsanız otomatik o sekmeye geçebilirsiniz. Örneğin 2. sekme için CTRL + 2 ye basın :)